Meyve suyu kutusundan çıkan cisim şok etti

Meyve suyu kutusundan çıkan cisim şok etti

Solhan ilçesinde bir vatandaş, satın aldığı meyve suyu kutusunun içinde gördükleri karşısında şok oldu.

Solhan ilçesinde Mahfuz Erdemli adlı vatandaş, çocuğunun istemesi üzerine marketten hazır meyve suyu aldı.
 
Meyve suyunu kendisi ve çocuğunun içtiğini söyleyen Erdemli, açtığı meyve suyu kutusunun içindekiler karşısında şok oldu.
 
Erdemli, "Sabah uyandığımızda çocuk hastaydı, bulantısı vardı. Bende de kırgınlık vardı.  Meyve suyundan olacağını hiç sanmıyordum. Çocuğum kustu. Bir daha meyve suyu istedi. İsterken annesi vermeye kalktı. Meyve suyu içinde yeşil yeşil parçalar çıkınca hepsini döktük. Dökünce kutunun içinde bir şeyin sallandığını hissettik. Kartonu kestik içinde bilmediğimiz bir cisim çıktı." dedi.
 
Savcılığa ve Tarım ve Orman Bakanlığı'na şikayette bulunduğunu belirten Erdemli, "Meyve suyunun son kullanma tarihi 2 Nisan 2019 olmasına rağmen meyve suyunun içinden iğrenç görünümlü böyle bir parça çıkması nedeniyle Solhan Savcılığına ve Tarım ve Orman Bakanlığına şikayette bulundum. Dosya devam etmektedir. Bu dosyanın takipçisi olacağım. Biz içtik zehirlendik, başka bir insanın zehirlenmemesini istiyoruz." ifadelerini kullandı.
 
Öte yandan savcılığın, şikayet üzerine soruşturma başlattığı, meyve suyu kutusunu ve içinden çıkan cismi incelemeye aldığı, söz konusu marketteki aynı markalı tüm meyve sularını toplattığı ve bunları da inceleme aldığı öğrenildi.
 
(İLKHA)


Önceki ''Okul öncesi eğitim alanlar daha başarılı''
Sonraki Vaatlerini yerine getirmeyen bir daha aday gösterilmeyecek

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.